• Üyelik Başvurusu 

  Kaliteye önem veren ve zengin içeriğe sahip siteleri bünyesinde barındıran reklam şebekemize siz de katilin, ReklamPazarı'ndaki reklamları sayfanıza yerleştirin, siz de para kazanın. 

  Sitelerin Sınıflandırılması 
  Şebekemizdeki her site bizim icin çok değerlidir ve yeni katılımlarla gittikce güçlenmektedir. SeçkinNet, reklam şebekesine dahil olmak isteyen ve içerik açısından zengin ve kaliteli web siteleri aramaktadır. Siteleri içeriğine göre sınıflandırma yapmaktayız, spor, müzik, sanat, eğlence, iş dünyası gibi. Bu sayede sayfanızda yapılan reklamlardan hem sizin hem de reklamı yapılan firmaların daha fazla yarar sağlaması mümkün kılınmaktadır. Her reklamı doğru sayfada yaparak hem ziyaretçileriniz ilgilerini çekmeyen reklamları görerek sitenize soğukluk duymayacak, hem de ziyaretçilerinizin ilgisini çeken reklamları sayfanızda göstererek size olan getirisi artacak.. 

  Reklam Çeşitleri 
   Sayfanıza yerleştirdiğiniz reklamlar, kazanacağınız para acısından iki türlüdür: 

  • Tıklama: sayfanıza yerleştireceğiniz reklama ziyaretçileriniz tıkladığında bu tıklamaların -geçerli- olanlarının herbiri size para kazandırır. Burada dikkat etmeniz gereken husus sudur: tıklamaların hepsi -geçerli- değildir, eger aynı ziyaretçinizin aynı reklama  aynı gün ve sizin siteniz dahilinde birden fazla basması halinde bu tıklamaların sadece ilki geçerlidir, diğerleri icin ödeme yapılmaz.
  • Gösterme: sayfanıza yerleştireceğiniz reklamın aynı gun kaç ziyaretçiye gösterildiği tespit edilerek bu her gösterme karşılığında para kazanırsınız.

  Yerleştirdiğiniz reklamın bunlardan hangisi olduğu önceden bellidir ve bunu belirleyen reklamı veren firmadır. 

  Reklam Aktiviteleri 
  seçkinNet reklam sebekesine üye olduğunuz zaman sayfanıza yerleştirdiğiniz reklama ilişkin tüm aktiviteler bizim tarafımızdan takip edilir ve yaptığınız reklamların herbirinin türüne baglı olarak günlük gösterme sayısı veya tıklama sayısı bizim tarafımızdan tespit edilerek sizin ne kadar reklam ücreti hakettiğiniz hesap edilir. 

  ödemeler 
  ödemeler, reklamini yaptiginiz firma tarafindan degil, seçkinNet tarafindan size odenir. Sebekeye dahil her uyeye hesabinda 50 dolar birikmedikce ozel sartlar disinda ödeme yapilmaz. ödemeler her ayin birinde yapilir ve eger hesaptaki para 50 dolarin altinda ise bir sonraki aya bu para devreder. ödemeler cek ile yapilir ve normal posta ile uyelere gonderilir. Uyenin tercihi halinde uyenin banka hesabina havale masrafi uye tarafindan karsilanmak uzere havale yapilir. ödemelerin yapildigi gun, e-mail ile uyeye ödemenin yapildigina iliskin bir mesaj gonderilir. 

  Reklamlara Iliskin Bilgi 
  sayfanıza yerlestirecegiz reklam, cesitli boyutlara sahip grafikler olabilecegi gibi sadece yazi ve bir baglantidan da olusabilir. sayfanıza yerlestireceginiz reklami secme hurriyetine sahip oldugunuz icin size sunulan formati oldugu gibi kabul eder veya reddedersiniz fakat degisiklik yapamazsiniz. 

  Musteri Hizmetleri 
  seçkinNet, sebekesine dahil her uye ile ve uye olmak isteyenlerle ayri ayri ilgilenmeyi prensip edinmistir. Sorularinizi cevapsiz birakmamak ilkesi ile hareket ediyoruz ve her mesaja ayri ayri cevap vermeye gayret ediyoruz. Uyelerimize daha fazla para kazandirmak icin reklam vermek isteyen firmalarla da surekli temasta bulundugumuzdan dolayi zaman zaman sorulariniza gec cevap verdigimiz durumlar olabilir ve bu durumu anlayila karsilayacaginiza inaniyoruz. 

  Ek Bilgi 
  Eger daha fazla ek bilgiye ihtiyac duyarsaniz bize yazin. Adresimiz: info@seçkin.net  

  Uyelik basvurusu icin lutfen asagidaki formu eksiksiz olarak doldurun 
   

  NOT:Bu basvuru formunu doldurmadan once  burada verilen  Sartlar ve Kurallar i okumak ve ve kabul etmek zorundasiniz. Bu formu doldurmakla sartlari kabul ettiginizi ve kurallara uyacaginizi kabul etmektesiniz  

  Temas Bilgileri  

  Sirket Ismi
  (eger sirket degilse -sahis- yaziniz)
  Temas Kurulacak Kisi
  E-mail
  Web Sitesi Adresi:
  Tercih Ettiginiz Sifre: (en az 5 karakter)

  Bu formu doldurmakla Sartlar ve Kurallar'i kabul ettiginizi ve bagli kalacaginizi kabul ediyorsunuz.